Karjeros planavimas

Aselte

"Jei iš viso yra pašaukimas, tai kilniausias pašaukimas yra darbas." Just. Marcinkevičius

Kai augame mus supa daugybė žmonių, kurie dirba vienokį ar kitokį darbą. Tai kokią gi specialybę pasirinkti? O Tu žinai? Profesijos pasirinkimas - vienas esminių sprendimų, kurį reikia priimti paauglystėje.

Renkantis profesiją kiekvienas žmogus turi pažinti save, žinoti savo talentus ir norus, profesijų teikiamas galimybes. Taigi, Jūs turite įdėti šiek tiek laiko ir energijos priimdami sprendimą, tačiau Jūsų pastangos bus tikrai to vertos, kai turėsite rezultatą. Galite naudoti savęs vertinimo priemones, dažnai vadinamas karjeros testais, jie Jums pateiks profesijų sąrašą, kurie laikomi tinkamais būtent Jums, klausti patarimo tėvelių, draugų ar kreiptis į karjeros konsultantus. Visi būdai tinkami ir geri! Kaip pasirinkti specialybę ar profesiją, kai Jūs tikrai nežinote, ką norite studijuoti ar dirbti? Neįveikiama užduotis? Tikrai ne. Juk yra šimtai karjeros galimybių.


Karjeros konsultacijų metu:

Pažinsime save. Tai moksleivio interesų, gebėjimų, vertybių, pasiekimų nustatymas bei pagalba susiejant tai su profesijos pasirinkimu. 

Susipažinsime su skirtingomis profesijomis. Suteiksime informacija apie įvairias profesijas ir darbus, galimybes, kurios laukia pabaigus mokyklą. Čia sužinosite kur gauti daugiau informacijos apie Jus dominančią darbinę veiklą.

Sudarysime individualų karjeros planą. Jums patinkančios specialybės ar profesijos, veiklos siekimo galimybių nustatymas. Koks išsilavinimas bei patirtis reikalinga, ką turėtum daryti, kad vizija taptų realybe? Kokie įgūdžiai bei gebėjimai ir veiksmai turi būti stiprinami bei atliekami?

O mes Jums linkime mėgautis ir mylėti savo atrastą veiklą! 


"Kai žmonės eina į darbą, jie neturėtų palikti savo širdies namuose." Betty Bender

Karjeros pasirinkimas

Priimdamas sprendimą vadovaukis savo širdimi. Bet visada tai daryk išmintingai ir atsakingai.

Karjeros keitimas

Naudok visą savo energiją! Tikėk tuo ką darai!

Būk įvertintas

Tikėk, kad gali! Ir tau pasiseks! Sėkmė yra mūsų pačių rankose.

Naudinga informacija stojantiems: